Celková cena nákupu

bez DPH: 0 Kč

s DPH: 0 Kč


SMORF analyzér

Akce Novinka

Katalogové číslo: MHSMORF
Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 2
Hmotnost: 3 kg

SMΩRF je v současné době nejvýkonnější a nejpřesnější in-line RF Vector Signal Meter s přesností srovnatelnou s nejlepšími profesionálními přístroji. Má desítky funkcí a je velmi široce uživatelsky konfigurovatelný, takže splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.
Signál snímá pomocí vzdálených sond a jeden přístroj umožňuje takto měřit až dva zdroje současně. Pracuje na frekvencích 1,8 - 500 MHz (KV sonda 1,8 – 54 MHz, VKV sonda 70 – 500 MHz). Umožňuje nejen připojení k počítači v místě umístění přístroje, ale též do sítě Ethernet a tedy k internetu.
Mezi jeho unikátní vlastnosti patří:
• Přesnost srovnatelná s nejlepšími profesionálními přístroji (více jak 10 000 kalibračních bodů, mezi kterými se při měření interpoluje)
• Vektorové měření – na rozdíl od jediného dalšího vektorového wattmetru na trhu (LP-100) měří i znaménko fáze a to až do 500 MHz!
• Široce konfigurovatelný na konkrétní parametry stanice (alarmy, výkony, barvy indikátorů).
• Integrovaný LAN port – možnost vzdáleného připojení bez potřeby počítače
• Zobrazení výkonu ve dvou bodech (TX a ANT) – může zobrazovat výkony nejen v místě senzoru, ale po zadání délky a typu kabelu k anténě také výkony a odraz v místě antény
• Grafická prezentace výkonu (osciloskop) • Specializované měření IMD pro PSK

Detaily naleznete ZDE.

 
Katalogová cena bez DPH: 26 533 Kč
Katalogová cena s DPH: 32 104 Kč
Akční sleva 11 %
Vaše cena bez DPH: 23 554 Kč
Vaše cena s DPH: 28 500 Kč
 
Zadní panel
Ukázka integrovaného osciloskopu: první CW tečka z FT-1000MP mark V. Je vidět, jak po cca 800 µs ALC stáhne výkon až k nule a následné zvlnění až po cca 4 ms, až se stabilizuje. To je příčina charakteristických kliksů u těchto TRXů.
Měření IMD u PSK
 

Přihlášení zákazníka

Jméno:
Heslo: